(Page 3)

 • Pasta Garofalo Linguine 400gr

  L320.00

  Pasta garofalo Linguine 400gr

  Produkt Pa Gluten

  I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

  Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

 • Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

  L175.00

  Pasta Garofalo Lumaca Rigata

  Pesha neto: 500gr

  Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

 • Pasta Garofalo Penne Rigate 400gr

  L320.00

  Pasta Gaofalo Penne Rigate 400gr

  Produkt Pa Gluten

  E pergatitur me miell misri, miell intergrale dhe miell quinoa

  Nivel i ulet i karbohidrateve, mund te behet pjese e dietave ushqimore

 • Ponti Aceto DolceAgro me qershi 250ml

  L850.00

  Ponti Aceto Dolceagro me qershi 250ml

  Densitet i larte. Sherben per te shoqeruar cdo recete ne gatim si salce shoqeruese.

  Shije unike

 • Ponti Kastravec te konservuar 314g

  L259.00

  Ponti kastraveca te konservuar ne uthull

  Pesha neto: 314g

  Te konservuara ne uthull vere

 • Ponti patellxhane te pjekur 314g

  L399.00

  Ponti patellxhane te pjekur 314g

   

 • Ponti speca te pjekur 314g

  L399.00

  Ponti speca te pjekur 314g

  Speca te kuq dhe te verdhe

  Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

 • Qiqra 500 gr

  L179.00

  Qiqra per gatim

  Sasia neto: 500gr

  Qiqrat jane nje burim i paster i proteinave dhe fibrave bimore.

  Jane perfekte per tu bere pjese ne cdo gatim.

X