(Page 2)

View cart “Lotte Leng me Aloe Vera 0.5l” has been added to your cart.
 • Hasmaya Maja e thate buke 125g

  L80.00

  Hasmaya 125gr

  Maja e thate buke

  Perdoret per t’i dhene volum recetave te brumit dhe per te ardhur me mire brumi

  Rezultate maksimale ne ardhjen e brumit dhe ne shije

 • Kek me Çokollate 450 gr

  L239.00

  Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

  Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

  Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

  Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

 • Kek me vanilje 450 gr

  L239.00

  Preparat i gatshem per te realizuar kek me vanilje.

  Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

  Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

  Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

   

 • Lotte Aloe Vera me rrush 0.5l

  L170.00

  Lotte Aloe Vera me Rrush 0.5l

  Leng me 25% aloe vera dhe rrush

  Produkt PA Gaz, PA konservues dhe PA sheqer te shtuar

 • Lotte Leng me Aloe Vera 0.5l

  L170.00

  Lotte Aloe Vera 0.5lt

  Leng me 25% aloe vera dhe copeza nga bima e aloe vera

 • Maca Pluhur 100 gr

  L180.00

  Maca Pluhur 100 gr

  Maca eshte nje bime e rritur ne familjen e rrepave ashtu si brokoli, lulelakra dhe lakra.

  Ajo rritet kryesisht ne vendet e Peruse qendrore ne lartesine mbi 13.000 metra dhe ka nje histori te gjate te perdorimit ne kulinari dhe medikamente ne Peru.

  Rrenja e Maces ne pergjithesi eshte e thare dhe e konsumueshme me shume ne forme pluhuri por eshte gjithashtu e disponueshme ne kapsula ose ne trajten e dritherave per mengjes.

  Per shkak te vlerave te saj ushqyese shume te larta dhe benefiteve qe ka ne organizem ajo kategorizohet si nje superushqim teper I shendetshem dhe I rekomandueshem.

 • Miell Quinoa 200 gr

  L239.00

  Miell Quinoa 200 gr

  Pa Gluten

  Perdoret per receta te embla dhe te kripura

 • Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

  L320.00

  Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

  Produkt Pa Gluten

  I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

  Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

X