Shop

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 • 5+1 FALAS (koli) Uje Sant’Anna 2L

  L2,880.00

  Promocion 5+1 Falas

  Me blerjen e 5 koli uje Sant’Anna 2L perfitoni 1 koli uje 2L Sant’Anna Falas.

  • Uji Sant’Anna eshte uji me i vleresuar per parametrat jetesore.
  • Nje uje i lehte, i paster me permbajtjen me te ulet te nitrateve, fluorit, sodiumit dhe  mineraleve.
  • Perdoret per pergatitjen e ushqimit te foshnjeve dhe nga grate shtatzane.

   

 • Buke e Grire 250 gr

  L79.00

  Buke e grire

  Sasia neto: 250gr

  Ideale per te lidhur perberesit dhe per nje shije krokante ne te gjitha recetat tuaja

 • Fara Susami 250gr

  L150.00

  Fara Susami

  Pesha neto: 250gr

  Fara e susamit është një nga farat vajore më të lashta, vlerat e së cilës përmenden për përfitime që lidhen me shëndetin.

  Konsumi I farave të susamit në mënyrë të rregullt mund të ndihmojë në reduktimin e kolesterolit në gjak.

 • Fasule Gold e kuqe 500 g

  L159.00

  Fasule Gold e kuqe

  Sasia neto: 500gr

  Fasulet e kuqe janë një burim i shkëlqyer i fibrës dietike.

  Ato përmirësojnë tretjen dhe funksionin e zorrëve duke parandaluar konstipacionin.

  Fasulet e kuqe janë plot me ushqyes të nevojshëm për bakteret e mira.

 • Fasule Gold e zeze 500 g

  L159.00

  Gold Fasule e zeze 500gr

  Origjina EU

  Nivel i larte antioksidantesh, vlera te larta ushqyese.

 • Fasule Gold Jeshile 500g

  L159.00

  Fasule Gold Jeshile

  Sasia neto: 500gr

  Janë shumë të pasura me proteina dhe nga ana tjetër kanë shumë pak kolesterol.

  Fasulet janë plot me fibra dhe magnez. 

 • Fasule Gold laroshe 500gr

  L159.00

  Fasule Gold Laroshe

  Sasia neto: 500gr

  Shija e saj karakteristike e dallon këtë fasule nga të tjerat. Karakteristikë e saj është zierja e shpejtë dhe shtimi që bën vetvetiu gjatë gatimit.

  Ne ju këshillojmë që një natë më parë se ta gatuani fasulen ta vendosni në një enë me ujë. Kjo ndihmon që fasules t’i dalin gazrat. 

 • Fasule Pllaqi Korce 500gr

  L240.00

  Pllaqi Korce

  Sipas tradites Korcare

   

X