Valfrutta Frullato Miks Frutash Tetrapak 1L

8001440130069

Valfrutta Frullato Miks Frutash Tetrapak 1L

Category:

L200.00

Pershkrimi:

Valfrutta Frullato Miks Frutash Tetrapak 1L x6Cp

Availability:

Ju Mund të blini

La Doria Leng Pjeshke Tetrapak 0.2L

L100.00

La Doria Leng Pjeshke Tetrapak 0.2L x24Cp

Sant’Anna Uje Natyral 1.5 L

L70.00

Sant’Anna Uje natyral

Pesha neto: 1.5lt

Mund te perdoret per pergatitjen e ushqimit per foshnje.

Uje natyral I konsumit te perditshem buron nga lartesia me e larte e malit Vinadio ne luginen Piemonte Itali. Uje me permbajtje shume te ulet te sodiumit, nitrateve, mineraleve dhe fluorit.

LOTTE Aloe Vera Shege 240 ml

L85.00

Lotte Aloe Vera Sheg

Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

L170.00

Leng me perberje aloe vera dhe luleshtrydhe.

Pa ngjyrues dhe pa sheqer te shtuar

Lengu i Aloe Vera ndihmon ne luften kunder inflamacionit dhe redukton yndyrnat e keqija ne organizem

X