Star pesto alla genovese Tigullio 190g

tigullio pesto genovese

Star pesto alla genovese Tigullio 190g

SKU: P4309 Categories: , Brand:

L230.00

Pershkrimi:

Star Pummaro Passata

Pesha: 700 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.19 kg

Ju Mund të blini

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

L339.00

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

I pergatitur me mish 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret per salca shoqeruese ne makarona, gatime me baze mishi apo gjelle.

Amaranth 250g

L229.00

Amaranth 250gr – Pa Gluten

E pasur me kalcium, fibra & proteina

Hikerr 250 g

L100.00

Hikrra eshte nje lloj drithri dhe nje burim I jashtezakonshem I proteinave me baze bimore. Permban sasi te medha fibre, ndihmon ne procesin e tretjes dhe nivel shume te larte proteinash te tretshme. PA GLUTEN.

GB SUPE ME ASPARAG

L120.00

Pesha neto: 70 g

X