Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

Star Ragu Salsiccia

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

SKU: P4318 Categories: ,

L339.00

Pershkrimi:

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

Availability:

Ju Mund të blini

Star Pummaro passata 700g

L139.00

Star Salce Pummaro

Pesha: 700 gr

 

Fara Lini 250 g

L120.00

Fara Lini

Pesha neto: 250 g

Te pasura me fibra, omega 3 antioksidantë fitokimik, vitamina dhe minerale. Ndihmojne ne permiresimin e sistemit te tretjes dhe balancimin e yndyrnave te keqija ne gjak. Gjejne perdorim ne cdo recete. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

GB SUPE ME ASPARAG

L120.00

Pesha neto: 70 g

X