Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

Star Ragu Classiche

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

SKU: P4319 Categories: ,

L339.00

Pershkrimi:

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

I pergatitur me mish 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret per salca shoqeruese ne makarona, gatime me baze mishi apo gjelle.

Availability:

Ju Mund të blini

Hikerr 250 g

L100.00

Hikrra eshte nje lloj drithri dhe nje burim I jashtezakonshem I proteinave me baze bimore. Permban sasi te medha fibre, ndihmon ne procesin e tretjes dhe nivel shume te larte proteinash te tretshme. PA GLUTEN.

Gustodoro Passata di pomodoro shishe 700 gr

L105.00

Gustodoro Passata di pomodoro shishe

Pesha: 700 gr

X