Star polpabella 3*400g

polpabella

Star polpabella 3*400g

SKU: P4301 Category: Brand:

L299.00

Pershkrimi:

400 gr

Availability:

Ju Mund të blini

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

L339.00

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

I pergatitur me mish 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret per salca shoqeruese ne makarona, gatime me baze mishi apo gjelle.

X