Star pesto Tartufo e Pepe Nero Tigullio 185g

Pesto Ricotta, Tartufo e Pepe Nero

Star pesto Tartufo e Pepe Nero Tigullio 185g

SKU: P4317 Categories: , Brand:

L260.00

Pershkrimi:

Star Pesto, Tartufo e Pepe Nero

Pesha: 185 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.19 kg

Ju Mund të blini

Star Pummaro passata 700g

L139.00

Star Salce Pummaro

Pesha: 700 gr

 

Hikerr 250 g

L100.00

Hikrra eshte nje lloj drithri dhe nje burim I jashtezakonshem I proteinave me baze bimore. Permban sasi te medha fibre, ndihmon ne procesin e tretjes dhe nivel shume te larte proteinash te tretshme. PA GLUTEN.

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

X