STAR Pesto Peperoni e Noci 185g

Pesto Peperoni e Noci 185g

STAR Pesto Peperoni e Noci 185g

SKU: 4316 Categories: ,

L260.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 185g

Availability:

Ju Mund të blini

Hikerr 250 g

L100.00

Hikrra eshte nje lloj drithri dhe nje burim I jashtezakonshem I proteinave me baze bimore. Permban sasi te medha fibre, ndihmon ne procesin e tretjes dhe nivel shume te larte proteinash te tretshme. PA GLUTEN.

CIAO Doppio concentrato di pomodoro 400g

L119.00

Ciao Salce dopio koncentrati

Pesha neto: 400gr

Salce e dy-fish e koncentruar domatesh per t’i dhene shije recetave tuaja.

Gustodoro Passata di pomodoro shishe 700 gr

L105.00

Gustodoro Passata di pomodoro shishe

Pesha: 700 gr

X