Star pesto alla genovese Tigullio Delicato 190g

Pesto Genovese Delicato

Star pesto alla genovese Tigullio Delicato 190g

SKU: P4310 Categories: , Brand:

L230.00

Pershkrimi:

Star Pesto Genovese Delikate

Pesha: 190g

Availability:

Additional Information :
Weight 0.19 kg

Ju Mund të blini

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

GB SUPE ME ASPARAG

L120.00

Pesha neto: 70 g

CIAO Doppio concentrato di pomodoro 400g

L119.00

Ciao Salce dopio koncentrati

Pesha neto: 400gr

Salce e dy-fish e koncentruar domatesh per t’i dhene shije recetave tuaja.

Pasta Garofalo Penne Rigate 400gr

L320.00

Pasta Gaofalo Penne Rigate 400gr

Produkt Pa Gluten

E pergatitur me miell misri, miell intergrale dhe miell quinoa

Nivel i ulet i karbohidrateve, mund te behet pjese e dietave ushqimore

X