Scotti Galete me quinoa 130g

Galete Multicereali Quinoa

Scotti Galete me quinoa 130g

SKU: P3033 Categories: , ,

L195.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 130 g

Availability:

Ju Mund të blini

Xhinxher Pluhur 100 gr

L180.00

Xhinxher Pluhur 100 gr (per gatim)

Mund te perdoret ne receta su supe, gatime me baze perimesh, caj apo smoothie

Ponti speca te pjekur 314g

L399.00

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

Scotti Galete Orizi 150g

L195.00

Pesha neto: 150g

X