Sant’Anna Uje Natyral Baby 0.25 L

baby uje

Sant’Anna Uje Natyral Baby 0.25 L

SKU: P1805 Category:

L55.00

Pershkrimi:

Sant’ Anna uje natyral

Pesha neto: 0.25l

Mund te perdoret per pergatitjen e ushqimit per foshnje.

Uje natyral I konsumit te perditshem buron nga lartesia me e larte e malit Vinadio ne luginen Piemonte Itali. Uje me permbajtje shume te ulet te sodiumit, nitrateve, mineraleve dhe fluorit.

Availability:

Ju Mund të blini

Sant’Anna caj jeshil 1.5lt

L150.00

Sant’Anna caj jeshil

Pesha neto : 1.5lt

Produkt Pa Gluten, Pa Konservues

LOTTE Aloe Vera Rrush 240 ml

L85.00

Lotte Aloe Vera Rrush

Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

L170.00

Leng me perberje aloe vera dhe luleshtrydhe.

Pa ngjyrues dhe pa sheqer te shtuar

Lengu i Aloe Vera ndihmon ne luften kunder inflamacionit dhe redukton yndyrnat e keqija ne organizem

LOTTE Aloe Vera Mango 240 ml

L85.00

Lotte Aloe Vera Mango

X