Sant’Anna caj limoni 1.5lt

SanThè-15-LIMONE

Sant’Anna caj limoni 1.5lt

SKU: P1806 Categories: ,

L150.00

Pershkrimi:

Sant’Anna Caj limoni

Pesha Neto: 1.5lt

Produkt Pa Gluten, Pa konservues

Availability:

Ju Mund të blini

Lotte Aloe Vera me rrush 0.5l

L170.00

Lotte Aloe Vera me Rrush 0.5l

Leng me 25% aloe vera dhe rrush

Produkt PA Gaz, PA konservues dhe PA sheqer te shtuar

Sant’Anna caj pjeshke 1.5lt

L150.00

Sant’Anna caj pjeshke

Pesha Neto: 1.5lt

Produkt Pa gluten dhe Pa Konservues

Amaranth 250g

L229.00

Amaranth 250gr – Pa Gluten

E pasur me kalcium, fibra & proteina

Quinoa tre ngjyrëshe 250g

L280.00

Farat Quinoa janë drithëra organike te pasura me fibra dietike që plotësojnë nevojat tuaja ditore për energji. Quinoa permban 14-18gr proteina per 100gr dhe vlera shume te larta te vitamines B-kompleks, vitamines A dhe antioksidanteve qe sherbejne per te luftuar radikalet e lira ne trup. Produkt Vegan dhe Pa gluten

X