ROBERTO Pane MaxiHamburger Sesamo 300g

roberto-maxihambuger

ROBERTO Pane MaxiHamburger Sesamo 300g

SKU: P1905 Category:

L199.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 300 g

Availability:

Ju Mund të blini

Scotti Galete me quinoa 130g

L195.00

Pesha neto: 130 g

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

ROBERTO Pane Carrè 330g

L119.00

Pesha neto: 330 g

Ponti speca te pjekur 314g

L399.00

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

X