ROBERTO Pane Integrale 400g

roberto integrale

ROBERTO Pane Integrale 400g

SKU: P1901 Categories: ,

L139.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 400 g

Availability:

Ju Mund të blini

Ponti patellxhane te pjekur 314g

L399.00

Ponti patellxhane te pjekur 314g

 

Ponti speca te pjekur 314g

L399.00

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

X