ROBERTO Pane al Grano Duro 400g

View cart “Scotti Galete me quinoa 130g” has been added to your cart.
roberto grano duro

ROBERTO Pane al Grano Duro 400g

SKU: P1902 Category:

L139.00

Availability:

Description :

Pesha neto: 400 g

Ju Mund të blini

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

ROBERTO Pane Carrè 330g

L119.00

Pesha neto: 330 g

Scotti Galete Basmati 120g

L195.00

Pesha neto: 120 g

X