ROBERTO Granpiada Olio Extravergine 330g

gran pida olio

ROBERTO Granpiada Olio Extravergine 330g

SKU: P1909 Category:

L149.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 330 g

Availability:

Ju Mund të blini

Piper i bluar 15 gr

L45.00

Piper i bluar

Pesha: 15 gr

ROBERTO Pane Carrè 330g

L119.00

Pesha neto: 330 g

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

X