Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

pastariso-con-quinoa-e-amaranto-penne-min-1

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

SKU: P3125 Categories: , , Brand:

L199.00

Pershkrimi:

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

Garofalo Linguine 500g

L175.00

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

GAROFALO Vermicelli 500 g

L175.00

Pesha neto: 500 g

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

Thjerrëza jeshile 500g

L159.00

1- Thjerëza jeshile

X