Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

pastariso-quinoa-amaranto-spaghejjtti

Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

SKU: P3126 Categories: , , Brand:

L199.00

Pershkrimi:

Riso Scottti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Availability:

Additional Information :
Weight 0.25 kg

Ju Mund të blini

Garofalo Linguine 500g

L175.00

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

Garofalo Spaghetti 500g

L175.00

Garofalo Spaghetti

 

Garofalo Fusilli 500g

L175.00

Penne Fusilli 500 gr

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

L175.00

Pesha neto: 500 g

X