Ponti speca te pjekur 314g

ponti_peperoni_grigliati

Ponti speca te pjekur 314g

SKU: P2715 Category:

L399.00

Pershkrimi:

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

Availability:

Ju Mund të blini

Pane Vero Multigrain 400 gr

L179.00

Pane Vero Multigrain 400 gr

Ponti Aceto DolceAgro me qershi 250ml

L850.00

Ponti Aceto Dolceagro me qershi 250ml

Densitet i larte. Sherben per te shoqeruar cdo recete ne gatim si salce shoqeruese.

Shije unike

Pane Vero Toast 400 gr

L130.00

Pane Vero Toast 400 gr

ROBERTO Pane Carrè 330g

L119.00

Pesha neto: 330 g

X