Ponti patellxhane te pjekur 314g

c2488cdd35e0bffbc7c2c48a81ffc5eaaac87378-large

Ponti patellxhane te pjekur 314g

SKU: P2716 Category:

L399.00

Pershkrimi:

Ponti patellxhane te pjekur 314g

 

Availability:

Ju Mund të blini

Scotti Galete me quinoa 130g

L195.00

Pesha neto: 130 g

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

Mini Kanellë 6 gr

L10.00

Kanellë

Pesha: 6 gr

X