PONTI Krem Balsamik 250g

View cart “PONTI Aceto Balsamico 250 ml” has been added to your cart.
glasse balsamik 250

PONTI Krem Balsamik 250g

L340.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 250 ml

Availability:

Ju Mund të blini

Ponti Aceto Balsamico 500 ml

L320.00

Ponti Aceto Balsamico

Ponti Kastravec te konservuar 314g

L259.00

Ponti kastraveca te konservuar ne uthull

Pesha neto: 314g

Te konservuara ne uthull vere

Fara Chia 250 g

L279.00

Fara Chia

Pesha: 250 gr

Chia është bimë e pasur me acide yndyrore omega-3 dhe omega-6, proteina dhe fibra, dhe gjithashtu përmban një sasi të konsiderueshme të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

Ponti Ullinj te zinj pa berthame

L230.00

Ponti Oive Nere

(Pa Bërthamë)

X