Ponti Krem Balsamik 500g

krem 500

Ponti Krem Balsamik 500g

SKU: P2605 Categories: , Brand:

L470.00

Pershkrimi:

Ponti Cream Balsamico

Pesha: 500 g

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

Fara Chia 250 g

L230.00

Fara Chia

Pesha: 250 gr

Chia është bimë e pasur me acide yndyrore omega-3 dhe omega-6, proteina dhe fibra, dhe gjithashtu përmban një sasi të konsiderueshme të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

Ponti Ullinj te zinj pa berthame

L230.00

Ponti Oive Nere

(Pa Bërthamë)

Olitalia Aceto Balsamico 500 ml

L250.00

Olitalia Aceto Balsamico

Pesha: 0.5 lt

PONTI Aceto Balsamico 250 ml

L260.00

Pesha neto: 250 ml

X