Pomi Passata Rustica al Basilico 700 gr

Passata pomodoro rustica 700g

Pomi Passata Rustica al Basilico 700 gr

SKU: P1723 Category: Brand:

L169.00

Pershkrimi:

Pomi Passata Rustica al Basilico

Pesha: 700 gr

 

Availability:

Additional Information :
Weight 0.7 kg

Ju Mund të blini

Star Pummaro passata 700g

L139.00

Star Salce Pummaro

Pesha: 700 gr

 

GB SUPE ME ASPARAG

L120.00

Pesha neto: 70 g

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

X