Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

248873011_0_640x640

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

SKU: P4025 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

Availability:

Ju Mund të blini

Pasta Garofalo Linguine 400gr

L320.00

Pasta garofalo Linguine 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Garofalo Linguine 500g

L169.00

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

Garofalo Farfalle 500g

L169.00

Penne farfalle 500 gr

X