Pasta Garofalo Linguine 400gr

GAROFALO Linguine Gluten Free 400g

Pasta Garofalo Linguine 400gr

SKU: P4033 Categories: ,

L320.00

Pershkrimi:

Pasta garofalo Linguine 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Availability:

Ju Mund të blini

GAROFALO Mafalda Corta 500g

L175.00

Pesha neto: 500g

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

Garofalo Linguine 500g

L175.00

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

L175.00

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

X