Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

View cart “Amaranth 250g” has been added to your cart.
GAROFALO Gnocco Sardo Gluten Free 400g

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

SKU: P4034 Categories: ,

L320.00

Pershkrimi:

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Availability:

Ju Mund të blini

GAROFALO Vermicelli 500 g

L175.00

Pesha neto: 500 g

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Garofalo Casarecce 500 gr

L175.00

Penne casarecce 500 gr

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

X