Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

View cart “Fara Chia 250 g” has been added to your cart.
GAROFALO Gnocco Sardo Gluten Free 400g

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

SKU: P4034 Categories: ,

L320.00

Pershkrimi:

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Availability:

Ju Mund të blini

Garofalo Fusilli 500g

L175.00

Penne Fusilli 500 gr

Amaranth 250g

L229.00

Amaranth 250gr – Pa Gluten

E pasur me kalcium, fibra & proteina

Garofalo Penne Rigate 500g

L175.00

Penne Rigate 500 gr

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

L175.00

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

X