Pane Vero Multigrain 400 gr

pane vero multi

Pane Vero Multigrain 400 gr

SKU: P0973 Categories: ,

L179.00

Pershkrimi:

Pane Vero Multigrain 400 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.4 kg

Ju Mund të blini

Ponti patellxhane te pjekur 314g

L399.00

Ponti patellxhane te pjekur 314g

 

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

X