Maca Pluhur 100 gr

maca 3d

Maca Pluhur 100 gr

L180.00

Pershkrimi:

Maca Pluhur 100 gr

Maca eshte nje bime e rritur ne familjen e rrepave ashtu si brokoli, lulelakra dhe lakra.

Ajo rritet kryesisht ne vendet e Peruse qendrore ne lartesine mbi 13.000 metra dhe ka nje histori te gjate te perdorimit ne kulinari dhe medikamente ne Peru.

Rrenja e Maces ne pergjithesi eshte e thare dhe e konsumueshme me shume ne forme pluhuri por eshte gjithashtu e disponueshme ne kapsula ose ne trajten e dritherave per mengjes.

Per shkak te vlerave te saj ushqyese shume te larta dhe benefiteve qe ka ne organizem ajo kategorizohet si nje superushqim teper I shendetshem dhe I rekomandueshem.

Availability:

Ju Mund të blini

Piper i bluar 15 gr

L45.00

Piper i bluar

Pesha: 15 gr

Ponti speca te pjekur 314g

L399.00

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

Scotti Galete Integral 150g

L195.00

Pesha neto: 150g

ROBERTO Pane Integrale 400g

L139.00

Pesha neto: 400 g

X