Lotte Leng me Aloe Vera 0.5l

naturale-bt

Lotte Leng me Aloe Vera 0.5l

SKU: P8012 Category:

L170.00

Pershkrimi:

Lotte Aloe Vera 0.5lt

Leng me 25% aloe vera dhe copeza nga bima e aloe vera

Availability:

Ju Mund të blini

Sant’Anna Uje Natyral 1.5 L

L70.00

Sant’Anna Uje natyral

Pesha neto: 1.5lt

Mund te perdoret per pergatitjen e ushqimit per foshnje.

Uje natyral I konsumit te perditshem buron nga lartesia me e larte e malit Vinadio ne luginen Piemonte Itali. Uje me permbajtje shume te ulet te sodiumit, nitrateve, mineraleve dhe fluorit.

Oran Soda Pako 4 Cope Kanace 0.33L

L260.00

Oran Soda Pako 4 Cope Kanace 0.33L x6Cp

LOTTE Aloe Vera Mango 240 ml

L85.00

Lotte Aloe Vera Mango

Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

L170.00

Leng me perberje aloe vera dhe luleshtrydhe.

Pa ngjyrues dhe pa sheqer te shtuar

Lengu i Aloe Vera ndihmon ne luften kunder inflamacionit dhe redukton yndyrnat e keqija ne organizem

X