Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

fragola-bt-new

Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

SKU: P8013 Categories: ,

L170.00

Pershkrimi:

Leng me perberje aloe vera dhe luleshtrydhe.

Pa ngjyrues dhe pa sheqer te shtuar

Lengu i Aloe Vera ndihmon ne luften kunder inflamacionit dhe redukton yndyrnat e keqija ne organizem

Availability:

X