Kek me vanilje 450 gr

kek vanilje 3di

Kek me vanilje 450 gr

L239.00

Pershkrimi:

Preparat i gatshem per te realizuar kek me vanilje.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

 

Availability:

Ju Mund të blini

HASMAYA Maja Buke 125g

L65.00

Hasmaya Maja buke

Pesha: 125 gr

Arome vanilje 16g

L15.00

Arome Vanilje

Per embelsira
Pesha neto : 16 g

Niseshte 400g

L80.00

Kodi i produktit : 110
Pesha neto : 400 g
Nr. njësive për lidhje : 20
Nr. i lidhjeve për paletë : 50
Nr. i lidhjeve për shtresë : 10
Nr. shtresave për paletë : 5
Pesha totale e paletës : 400 kg
Jetëgjatësia : 24 muaj

Hasmaya Maja e thate buke 125g

L80.00

Hasmaya 125gr

Maja e thate buke

Perdoret per t’i dhene volum recetave te brumit dhe per te ardhur me mire brumi

Rezultate maksimale ne ardhjen e brumit dhe ne shije

X