Kek me Çokollate 450 gr

kek 3di

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00

Pershkrimi:

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

Availability:

Ju Mund të blini

Ponti patellxhane te pjekur 314g

L399.00

Ponti patellxhane te pjekur 314g

 

Mini Kanellë 6 gr

L10.00

Kanellë

Pesha: 6 gr

Ponti speca te pjekur 314g

L399.00

Ponti speca te pjekur 314g

Speca te kuq dhe te verdhe

Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

X