Gustodoro Passata di pomodoro shishe 700 gr

gustodoro

Gustodoro Passata di pomodoro shishe 700 gr

SKU: P1721 Category:

L105.00

Pershkrimi:

Gustodoro Passata di pomodoro shishe

Pesha: 700 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.7 kg

Ju Mund të blini

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

CIAO Doppio concentrato di pomodoro 400g

L119.00

Ciao Salce dopio koncentrati

Pesha neto: 400gr

Salce e dy-fish e koncentruar domatesh per t’i dhene shije recetave tuaja.

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

L339.00

Star Salce Raguje me qofte mishi 360gr

I pergatitur me mish 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret per salca shoqeruese ne makarona, gatime me baze mishi apo gjelle.

X