GB SUPE ME KERPUDHA

supe kerpudha

GB SUPE ME KERPUDHA

SKU: P4363 Category:

L95.00

Availability:

Ju Mund të blini

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

Star pesto Tartufo e Pepe Nero Tigullio 185g

L260.00

Star Pesto, Tartufo e Pepe Nero

Pesha: 185 gr

X