GAROFALO Vermicelli 500 g

Vermicelli 500g

GAROFALO Vermicelli 500 g

SKU: P4012 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500 g

Availability:

Ju Mund të blini

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

L169.00

Pesha neto: 500 g

GAROFALO Rigatoni 500 g

L169.00

Pesha neto: 500 g

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

L169.00

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

X