GAROFALO Spaghetti Integrali 500g

Spaghetti Integrali

GAROFALO Spaghetti Integrali 500g

SKU: P4010 Categories: ,

L240.00

Availability:

Ju Mund të blini

Scotti Gran nero 500 gr

L290.00

Riso Scotti Oriz i Zi Integrale

Pesha: 500 gr

Riso Scotti “Oriz I Zi Integrale”. Mbart vlera te larta ushqyese, kokrrat e ketij orizi jane te zeza per shkak te pranise se nje antioksindati ne vlere te larte qe I dhuron ngjyren e zeze ketij drithri. Lehtesisht I tretshem, I pasur me magnezium dhe fibra. Shkon me se miri me cdo recete sidomos ato me baze peshku.

Garofalo Penne Rigate 500g

L169.00

Penne Rigate 500 gr

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

L169.00

Pesha neto: 500 g

X