GAROFALO Rigatoni 500 g

Rigatoni

GAROFALO Rigatoni 500 g

SKU: P4004 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500 g

Availability:

Ju Mund të blini

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

L320.00

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Garofalo Spaghetti 500g

L169.00

Garofalo Spaghetti

 

GAROFALO Vermicelli 500 g

L169.00

Pesha neto: 500 g

X