GAROFALO Penne Integrali 500g

View cart “Garofalo Casarecce 500 gr” has been added to your cart.
Penne Integrali

GAROFALO Penne Integrali 500g

SKU: P4009 Categories: ,

L240.00

Pershkrimi:

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Availability:

Ju Mund të blini

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

Pasta Garofalo Linguine 400gr

L320.00

Pasta garofalo Linguine 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

GAROFALO Vermicelli 500 g

L175.00

Pesha neto: 500 g

X