GAROFALO Penne Integrali 500g

View cart “Garofalo Farfalle 500g” has been added to your cart.
Penne Integrali

GAROFALO Penne Integrali 500g

SKU: P4009 Categories: ,

L240.00

Pershkrimi:

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Availability:

Ju Mund të blini

Pasta Garofalo Linguine 400gr

L320.00

Pasta garofalo Linguine 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

L175.00

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

Garofalo Linguine 500g

L175.00

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

Garofalo Fusilli 500g

L175.00

Penne Fusilli 500 gr

X