GAROFALO Mafalda Corta 500g

View cart “Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr” has been added to your cart.
GAROFALO Mafalda Corta

GAROFALO Mafalda Corta 500g

SKU: P4006 Category:

L175.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500g

Availability:

Ju Mund të blini

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

L320.00

Pasta Garofalo Gnocco Sardo 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Garofalo Penne Rigate 500g

L175.00

Penne Rigate 500 gr

Garofalo Casarecce 500 gr

L175.00

Penne casarecce 500 gr

X