GAROFALO Mafalda Corta 500g

View cart “Garofalo Casarecce 500 gr” has been added to your cart.
GAROFALO Mafalda Corta

GAROFALO Mafalda Corta 500g

SKU: P4006 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500g

Availability:

Ju Mund të blini

Garofalo Fusilli 500g

L169.00

Penne Fusilli 500 gr

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

L169.00

Pesha neto: 500 g

Garofalo Penne Rigate 500g

L169.00

Penne Rigate 500 gr

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

X