GAROFALO Mafalda Corta 500g

View cart “GAROFALO Farfalle Tricolore 500g” has been added to your cart.
GAROFALO Mafalda Corta

GAROFALO Mafalda Corta 500g

SKU: P4006 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500g

Availability:

Ju Mund të blini

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Garofalo Penne Rigate 500g

L169.00

Penne Rigate 500 gr

Pasta Garofalo Lumaca Rigata 500gr

L169.00

Pasta Garofalo Lumaca Rigata

Pesha neto: 500gr

Cilesi e larte e grurit Durum, teknologji artizanale

X