Garofalo Linguine 500g

linguine

Garofalo Linguine 500g

SKU: P4003 Category: Brand:

L175.00

Pershkrimi:

Garofalo Linguine

Pesha: 500 gr

 

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

GAROFALO Mafalda Corta 500g

L175.00

Pesha neto: 500g

Pasta Garofalo Linguine 400gr

L320.00

Pasta garofalo Linguine 400gr

Produkt Pa Gluten

I pergatitur me miell misri, miell integrale dhe miell nga quinoa

Mund te behet pjese e dietave ushqimore ne renie ne peshe

Garofalo Casarecce 500 gr

L175.00

Penne casarecce 500 gr

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

X