GAROFALO Gnocchi sardi 500g

Gnocchi Sardi

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

SKU: P4008 Category:

L175.00

Pershkrimi:

Pesha neto: 500 g

Availability:

Ju Mund të blini

Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250 gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Garofalo Fusilli 500g

L175.00

Penne Fusilli 500 gr

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

X