Garofalo Fusilli 500g

fusilli

Garofalo Fusilli 500g

SKU: P4002 Category:

L175.00

Pershkrimi:

Penne Fusilli 500 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

Garofalo Farfalle 500g

L175.00

Penne farfalle 500 gr

GAROFALO Rigatoni 500 g

L175.00

Pesha neto: 500 g

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

X