Garofalo Farfalle 500g

farfa

Garofalo Farfalle 500g

SKU: P4007 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Penne farfalle 500 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

GAROFALO Mafalda Corta 500g

L169.00

Pesha neto: 500g

Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

Garofalo Casarecce 500 gr

L169.00

Penne casarecce 500 gr

X