Garofalo Casarecce 500 gr

Casarecce 500g

Garofalo Casarecce 500 gr

SKU: P4013 Category:

L169.00

Pershkrimi:

Penne casarecce 500 gr

Availability:

Additional Information :
Weight 0.5 kg

Ju Mund të blini

Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

L199.00

Riso Scottti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

Pa Gluten

Pesha Neto: 250gr

Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

GAROFALO Gnocchi sardi 500g

L169.00

Pesha neto: 500 g

Garofalo Fusilli 500g

L169.00

Penne Fusilli 500 gr

GAROFALO Penne Integrali 500g

L240.00

Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

X